200 kodów od Legimi

Uwaga, uwaga! Był u nas święty Mikołaj ⛄️♥️ i zostawił dla Was świąteczną niespodziankę - 200 kodów do Legimi, największej bazy e-booków i audiobooków.

Znajdziecie tam nowości, bestsellery, ale też lektury i  książki dla dzieci i młodzieży. Możecie czytać je na czytniku, w komórce, na komputerze.

Co trzeba zrobić?
1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/mazowieckie i wpisz unikatowy kod, który od nas dostaniesz.
2. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi.
3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi (dostępną w AppStore, Google Play, Microsoft Store) albo wejdź na stronę www.legimi.pl przez przeglądarkę w komputerze.
4. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z kodów przez miesiąc.

Jak otrzymać taki świąteczny kod? Wystarczy do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne! Kod należy aktywować w grudniu, jest ważny przez 30 dni.

Polecamy też nasz poradnik "Klimat na czytanie e-booków", w którym oprócz instrukcji korzystania z Legimi, są również informacje o innych stronach, które zapewniają do nich darmowy dostęp. Ważne – w tutorialu jest informacja, że należy być naszym czytelnikiem. Jednorazowej świątecznej puli kodów to nie dotyczy.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.