Księgozbiór biblioteki w aplikacji mobilnej Sowa Mobi

Data: 18.08.2023 r., godz. 14.18    125
Zachęcamy do korzystania z aplikacji Sowa Mobi!
Z radością informujemy, że od dziś możecie korzystać z naszego katalogu w wersji mobilnej, która dostępna jest w aplikacji Sowa Mobi. Aplikację możecie pobrać ze strony:
Użytkownicy, który są już naszymi czytelnikami, aby korzystać z aplikacji Sowa Mobi, muszą zalogować się do aplikacji mobilnej podając ten sam adres e-mail i hasło jak do posiadanego konta.
I gotowe!
W aplikacji znajdziecie pewną nowość: możecie sprawdzić listę książek najczęściej wypożyczanych w naszej bibliotece! Oraz, ciekawostka - jeśli macie konto w innej bibliotece, która też korzysta z aplikacji Sowa Mobi, możecie wygodnie, bez konieczności wylogowywania się, przełączać konta!
Bardzo serdecznie zapraszamy do pobierania aplikacji! Mamy nadzieję, że taka opcja będzie dla Was wygodniejsza!

lg_f_media.png (109 KB)